Ультразвукова кавітація

Апарат для ультразвукової кавітації був розроблений італійськими вченими в 2006 році. Электроаппарат забезпечений спеціальними насадками, які здатні не тільки розщеплювати жирову клітину, але і проводити масаж преса і стегон. Принцип його дії заснований на перетворенні жиру в рідку масу, яка виводиться з організму природним шляхом. Це свого роду ліпосакція, тільки без операції і реабілітації. Проводиться вона курсом, що включає в себе 6-7 процедур. Потім робиться перерва на півроку і, при необхідності, курс повторюється.

Ультразвукова кавітація тіла

Новомодний апарат обіцяє чарівні результати. Крім розщеплення жиру з допомогою ультразвуку, він виконує дренаж лімфи і масаж всіх груп м'язів. Механізм дії дуже простий. Ультразвук потрібної частоти утворює в жирових відкладеннях мікропухирців, які чинять тиск на клітину і сприяють моментального виведенню з неї жиру. Така безболісна процедура рятує не тільки від зайвих обсягів, але і целюліту. Більшість клінік демонструє процес ультразвукової кавітації відео курсами, які наочно показують руйнування жиру і його виведення в простір між тканинний.

За твердженням фахівців в цій області, навіть ретельна ліпосакція живота і стегон не зможе зробити шкіру такий молодий і гладкою. Секрет у тому, що ультразвук повністю руйнує фіброзну тканину, яка і утворює "апельсинові скоринки". А оперативне втручання може її тільки розім'яти або частково прибрати.

Кавітація - ультразвукова ліпосакція

Автори даного ноу-хау гарантують зменшення обсягів на 3-5 см з першої ж процедури. Але схуднення, за їх спостереженнями, настає не відразу, а тільки через тиждень після сеансу. Саме стільки часу знадобиться для виведення зруйнованих жирових клітин з організму. За словами фахівців, кавітація може змоделювати будь-яку фігуру. Тим, у кого основні жирові відкладення концентруються на животі, потрібно провести кілька сеансів, впливаючи саме на цю ділянку. Якщо жир осів в області стегон, потрібно зробити ультразвукову ліпосакцію зони галіфе, ну а якщо подвоївся підборіддя - опрацювати саме його. Ультразвукова кавітація, фото якої розташоване нижче, проводиться курсом по 6 - 7 процедур. На думку персоналу клінік, де робиться така процедура, під час ультразвукового впливу всі клітини піддаються тепловій обробці, а м'язи ретельно масажують. При цьому клієнт занурюється в стан повної релаксації, не відчуваючи жодного дискомфорту і больових відчуттів.

Для закріплення отриманого результату заборонено переїдати, а також показано багато пити і займатися спортом.

Ультразвукова вакуумна кавітація

Тим, хто хоче швидше позбутися розщепленого ультразвуком жиру, фахівці рекомендують випробувати на собі вакуумну кавітацію. Триватиме вона не більше 20 хвилин, зате допомагає позбавиться від 6 зайвих сантиметрів в об'ємі не менше за один раз.

Проводиться подібний вплив курсами по 6-7 процедур кожен. При цьому 1 процедуру показано робити частіше, ніж раз на тиждень. Гарантією витраченого часу і грошей, на думку лікарів, стане повний розпад жирових відкладень на обробленій ділянці і неможливість їх подальшого появи.

Вакуумна кавітація: показання, протипоказання, переваги

Дана процедура показана при таких захворюваннях:

 • ожиріння;
 • целюліт;
 • жировики;
 • ліпоми.

Завдяки кавітації в організмі відбуваються наступні зміни:

 1. Схуднення і омолодження.
 2. Видалення розтяжок і целюліту.
 3. Поліпшення еластичності шкіри і вироблення колагену.
 4. Стимуляція кровообігу і метаболізму.

Основними перевагами вакуумного впливу є:

 1. Швидкий результат.
 2. Відсутність болісних відчуттів і синців.
 3. Збереження чутливості шкіри

Процедура протипоказана при:

 • вагітності;
 • гемофілії;
 • ослабленому імунітеті;
 • клімаксі;
 • діабеті;
 • захворюваннях печінки і нирок.

Ультразвукова кавітація: відгуки, думки

На жаль, оптимістичні прогнози пропагандистів даного методу розбиваються об сувору правду життя. Майже всі, кому довелося випробувати на собі дію ноу-хау відзначають його марність: обсяги залишаються колишніми, а обіцяне позбавлення від целюліту і омолодження шкіри не наступають навіть після закінчення курсу. Хоча знайшлося кілька захоплених дам, у яких "жир танув на очах", а тіло знаходило дівочі обриси буквально за пару тижнів.

Менш щасливих клієнток вони звинувачували в ненажерливість, лінь і навіть... застарілому жирі. Так, так. На їхню думку, дії ультразвуку піддаються тільки "свеженажитые" запаси, а "старі і утрамбовані" - немає. Але ні маса негативних відгуків, ні ці сміхотворні аргументи не зупиняють охочих схуднути і омолодиться без дієт і спорту. Ціни на ультразвукові процедури не падають, а обіцянки власників диво-апарата з кожним роком стають все фантастичнее.

Ультразвукова кавітація: скільки коштує одна процедура?

Вартість послуг залежить від обраної клініки і кількості підлягають обробці зон. У Санкт - Петербурзі вона коливається від 2000 до 5000 рублів за одну процедуру, в столиці - трохи дорожче від 2500 до 6000. Ось приблизний прейскурант:

 • ультразвукова кавітація, ліпосакція - ціна за вплив на другий підборіддя - 2000 - 2500 рублів;
 • ультразвукова кавітація: ціна за обробку живота - 2 - 2500 рублів;
 • те, що нижче пояса - 2 -3000 рублів;
 • стегон - 3 - 3500 рублів;
 • всіх зон - 5 - 6000 рублів.

Ціни на вакуумне вплив в рази вище. Обробка однієї зони, незалежно від її обсягу, буде коштувати 6000 рублів. У стільки ж обійдеться додаткові процедури, такі як пресотерапія, LPG масаж, ліфтинг, електроліполіз та ін.

Читай також: