Шоколадна дієта

Яка жінка не мріє з'їсти шоколадку і від цього схуднути? Для любителів солодкого існує шоколадна дієта. Вона допоможе скинути 6-7 кілограм через 7 днів. Для цього під час дотримання смачною дієти необхідно з'їдати по 1 плитці шоколаду і пити каву. Ефект від дотримання дієти з'являється вже на 3-4 добу.

Легкий спосіб схуднути

Чому шоколадна дієта ефективна в боротьбі із зайвими кілограмами? При вживанні шоколаду в організмі виробляються ендорфіни. Вони запобігають стрес від голоду виникає при дотриманні дієти. Цей чинник важливий, тому що при стресі ефективність будь-якої дієти знижується. А випита з шматочком шоколадки чашка кави сприяє спалюванню жирових відкладень і підвищує швидкість обміну речовин.

Денний раціон при дієті на шоколаді складається з 100 г шоколаду. Це становить в середньому 545 ккал в добу. Шоколад належить до висококалорійних продуктів. Однак при денному раціоні, що складається всього з 1 плитки шоколаду, людина буде худнути через нестачу енергії, що надходить з їжею. Організм людини в день витрачає мінімум 1800 ккал. Якщо його енерговитрати не відшкодовуються з їжею, то він заповнює їх з відкладених на «чорний день» жирових запасів. Таким чином йде втрата ваги при шоколадній дієті.

Принципи смачною дієти на шоколаді

Дуже просто запам'ятати меню на гіркому шоколаді. На цій дієті дозволяється їсти тільки 100 г шоколаду в день. Його ділять на три частини. Одну частину з'їдають вранці за чашкою кави. Другу – в обід з кавою. Третій шматочок шоколадки їдять на вечерю теж з чашкою кави. Але режим харчування можна змінювати за бажанням худне. Це означає, що ви можете з'їсти всю денну порцію шоколаду відразу або розділити її на зручний для вас кількість прийому їжі. Зрозуміло, протягом дієти дозволяється пити тільки несолодкий кави.

Інші продукти не можна включати в раціон під час цієї дієти для схуднення. Шоколадна дієта дозволяє пити звичайну воду, якщо після вживання їжі пройшло не менше 3 годин.

Швидко схуднути на шоколадній дієті дійсно можливо. Але вищенаведеної системи схуднення дієтологи не радять дотримуватися більше 3 днів. Лікарі однозначно не рекомендують шоколадну дієту гіпертонікам, діабетикам, алергікам. Також дієта протипоказана людям, що мають проблеми з ШКТ, печінкою, підшлунковою, жовчним. Є більш щадна дієта на основі шоколаду.

Другий варіант шоколадної дієти

Італійські лікарі розробили кавово-шоколадну дієту. Вона дозволяє легко схуднути. Крім шоколаду при дотриманні дієти можна вживати деякі інші продукти. Дотримуватися кавово-шоколадної дієти треба цілий тиждень.

В меню дієти входять:

  • низькокалорійні овочеві салати і соуси;
  • несолодкі ягоди і фрукти;
  • макарони;
  • оцет винний;
  • попкорн;
  • сухий часник і перець.

Вищеперелічені продукти поділяють на 3 прийоми їжі. А кава з 30 г шоколадки п'ють в перервах між ними. Також обов'язково кожен день пити до 2 л води.

З перших днів буде йти швидка втрата ваги при шоколадній дієті. Відгуки жінок про неї позитивні, але з рекомендаціями поєднувати дієту з фізичними навантаженнями для запобігання обвисання шкіри.

Цукеркова дієта

Дієта на шоколадних цукерках схожа на чисту шоколадну дієту. У день можна їсти 80 г шоколадних батончиків і пити несолодкий кави з низькокалорійними вершками. Дотримуватися дієти треба 5-7 днів. В результаті можна втратити 4-7 кг. Воду пити можна не раніше, ніж через 3 години після їжі.

Також можна час від часу влаштовувати розвантажувальні дні на шоколаді. Вони досить ефективні в боротьбі із зайвими кілограмами. Шоколадна дієта допоможе ласунам худнути з задоволенням.

 

Читай також: