Щоденник схуднення

Ефективне схуднення, не заподіюють шкоди здоров'ю, не буває швидким. Для правильної боротьби із зайвою вагою необхідно запастися терпінням. Перші результати будуть помітні, як мінімум, через один-два місяці, і це за умови суворого дотримання дієти. Щоб не піддатися спокусам, не збитися з наміченого шляху і в підсумку придбати фігуру своєї мрії, фахівці в області дієтології часто рекомендують завести щоденник схуднення.

 

Виявляється, щоденник схуднення (щоденник харчування або харчовий щоденник, як його ще часто називають) може допомогти людині стати більш обізнаним про свої харчові пристрасті, від яких безпосередньо залежить наше здоров'я.

Що таке харчовий щоденник для схуднення. Зразки

Щоденник схуднення являє собою блокнот або зошит, де щоденно ведуться записи для обліку калорійності раціону харчування. Також у щоденнику фіксуються дані про скинутих кілограмах, робляться нотатки про виконану роботу і тренуваннях.

Щоденник буде служити постійним нагадуванням про режим харчування і стимулом для успіху на шляху до заповітної мети. Ведення харчового щоденника дуже дисциплінує, так як значно скорочує бажання порушити програму схуднення або дієту.

Як вести щоденник схуднення

Ведення щоденника багатьом може здатися нудним і рутинним заняттям. Щоб уникнути цього подбайте про його зовнішньому вигляді. Виберіть блокнот або зошит з красивим і яскравим дизайном, щоб кожен раз, коли будете брати його в руки, він викликав у вас тільки приємні і позитивні емоції.

Отже, ви зважилися завести щоденник харчування. На першій сторінці необхідно вказати поточну інформацію:

  • ваш зріст, вага і параметри тіла (об'єм грудей, об'єм талії та обсяг стегон);
  • ваш бажаний вагу і параметри тіла;
  • бажано, але не обов'язково прикріпити ваше фото, щоб надалі було наглядно відслідковувати результат.

Для зручності ведення щоденника вкладете в нього таблиці калорійності продуктів, глікемічного індексу і витрати калорій при фізичних навантаженнях. Або можете скористатися готовими таблицями та онлайн калькулятором в інтернеті.

На наступних сторінках необхідно кожен день записувати наступну інформацію:

  • поточний вагу, а при бажанні і параметри тіла (зважування бажано робити вранці натщесерце);
  • час і приймання їжі (сніданок, обід, вечерю і перекуси);
  • розмір порції (у грамах);
  • калорійність, а також склад білків, жирів і вуглеводів в кожній страві.
  • кількість випитої води;
  • наявність фізичних вправ.

Внизу кожної сторінки підводите підсумки за спожитим за весь день калорій. Це дозволить побачити недоліки в харчуванні, за яким можна буде визначити, чи дотримуєтеся ви допустимої норми або вийшли за рамки своєї дієти.

Обов'язково позначайте всі зміни, які відбуваються з вашим тілом. Записи з позитивними результатами будуть мотивувати вас на нові досягнення і затвердять в правильності обраного шляху.

Щоденник схуднення – зразок щоденника харчування №1.

Щоденник схуднення – зразок щоденника харчування №2.

Ці зразки допоможуть вам в оформленні свого щоденника харчування. Візьміть за основу і оформіть свій зошит або блокнот за таким же принципом.

Онлайн щоденник схуднення

Сьогодні існує безліч варіантів ведення щоденника схуднення. Можна вести щоденник в письмовому вигляді, а можна завантажити спеціальний додаток на свій телефон або завести щоденник схуднення онлайн.

Онлайн щоденник схуднення відрізняється від звичайного тим, що всі свої дані ми заносимо на певний тематичний сайт в інтернеті. В електронному щоденнику схуднення точно також фіксуються всі ваші дані на поточний момент. Ведеться облік прийомів їжі, калорійності, скинутих кілограмів, фізичних навантажень. В онлайн щоденнику ви так само можете записувати ваші думки і робити нотатки про своє самопочуття.

Онлайн щоденник дозволяє вести кулінарну книгу і записувати туди свої рецепти. Калькулятор автоматично веде розрахунок калорійності страв і складу білків, жирів і вуглеводів. До того ж, на сайтах, як правило, вже є готова база рецептів дієтичних, яка постійно поповнюється.

Великою перевагою онлайн щоденник схуднення є можливість спілкування з однодумцями. Це дозволяє обмінюватися інформацією і знаходити нові знайомства з людьми.

Скачайте щоденник схуднення на свій телефон і вам не доведеться носити з собою зошит або залежати від комп'ютера. Щоденник схуднення в телефоні, дає можливість доступу до нього в будь-який час дня і ночі. Це дуже зручно.

Через пару тижнів ви в першу чергу помітите наскільки це захоплива й корисна звичка - ведення свого особистого щоденника схуднення. Завдяки щоденнику можна легко контролювати свій раціон харчування і здійснити свою заповітну мрію про струнку фігуру.

Читай також: