Редуксин посилений

Зайва вага - проблема, з якою не завжди справляються дієти і фізичні навантаження. Ліки і Бади для зниження маси тіла зайняли свою нішу у системі схуднення. Перш ніж купити засіб для фігури, варто дізнатися про нього якомога більше. У статті для вас зібрана інформація про препарат Редуксин посилена формула, ціни на нього, результати і побічні ефекти. Відгуки худнуть і лікарів допоможуть вам визначитися з вибором ліки.

Редуксин і Редуксин лайт посилена формула

Редуксин - засіб проти ожиріння. У своєму складі він містить сибутрамін - сильнодіюча речовина, яка викликає масу побічних ефектів. Редуксин призначають тільки в найскладніших випадках ожиріння, коли інші способи скинути вагу не допомагають. Просте бажання схуднути не є показанням до застосування ліків. У вільному продажу Редуксин заборонений. Його прийом без призначення та нагляду лікаря може викликати незворотні зміни в організмі.

Редуксин лайт і його посилена формула - це біологічно-активні добавки, які продаються без рецепту. БАД покликана справлятися як з великою кількістю зайвих кілограмів, так і з незначними жировими відкладеннями. Редуксин лайт посилена формула не викликає побічних ефектів, так як в його склад входять виключно натуральні компоненти. Серед інших добавок для схуднення посилений Редуксин лайт є ефективним і безпечним засобом моделювання фігури.

Редуксин посилена формула - склад і дію в організмі

Одна капсула 625 мг посиленого Редуксина містить наступні природних речовини:

  1. Кон'юговані лінолева кислота. КЛК належить до незамінних жирних кислот, які надходять в організм людини тільки ззовні. Кислота міститься в деяких харчових продуктах, але найпростіше її отримати у вигляді добавок. В тілі людини КЛК контролює відсоток жиру і м'язової маси, блокує ріст жирових запасів. У поєднанні з фізичними навантаженнями КЛК ефективно розщеплює жир з вже існуючих запасів організму.
  2. Екстракти дикого і китайського ямсу. Ці натуральні речовини підсилюють дію лінолевої кислоти по спалюванню жиру. Поєднання КЛК і природних екстрактів спрямована на підтяжку фігури за рахунок топлення жиру саме в проблемних зонах: стегнах, животі, сідницях, боках. Йде також і вісцеральних жир, тобто ті запаси, які формуються навколо внутрішніх органів. Це забезпечить вам тонку талію і відсутність відкладень в області живота.
  3. 5-гідроксітріптофан - амінокислота, яку отримують з насіння гриффонии. Ця речовина знижує апетит і підвищує відчуття насичення після прийому їжі. Амінокислота заспокоює нервову систему, позитивно впливає на сон, що дуже важливо в період схуднення, адже організм, втрачаючи жирові запаси, знаходиться в стані стресу.

Редуксин посилена формула - інструкція

Редуксин не вимагає кардинальних змін вашого режиму харчування або способу життя. Препарат подіє, навіть якщо ви не знизите калорійність вашого меню. Однак для досягнення максимального ефекту рекомендується зменшити кількість жирів і швидких вуглеводів в їжі і зайнятися спортом.

Приймайте посилений Редуксин по 1 капсулі вранці та ввечері. Щоб препарат працював правильно і не створив дискомфорту для шлунка, пийте таблетки під час їжі. Курс лікування становить 1-1,5 місяця. При необхідності повторіть курс 3-4 рази в рік.

Редуксин лайт посилений - ціна

Посилений редуксин коштує дорожче свого попередника - препарату Редуксин лайт. Він доповнено речовинами, що знижують апетит, що з двох препаратів робить більш популярним саме Редуксин посилена формула. Ціна на упаковку в 30 капсул досягає 2000, в 60 капсул - 3000 рублів, тоді як полегшений Редуксин можна придбати за вартістю 1200 рублів за 30 і 1500-1700 рублів за 60 капсул.

Редуксин посилена формула - відгуки тих, що худнуть

Редуксин лайт не викликає побічних ефектів, і це привертає до нього увагу все нових і нових покупців. Посилений Редуксин лайт відгуки викликає як позитивні, так і негативні. Серед плюсів називають його безперечну ефективність і безпеку для здоров'я. Худнуть відзначають зниження апетиту вже з перших днів прийому, що дозволяє їм їсти менше шкідливої їжі і не переїдати. При звичайному режимі харчування з Редуксином жінки скидали до 5 кг за місяць. При поєднанні добавки з дієтою і спортом втрати ваги худнуть становили до 15 кг за 2 місяці.

Негативні коментарі на адресу препарату найчастіше зосереджені на тому, що ніякі Бади, в тому числі і посилений Редуксин, не можуть бути корисні для організму. Автори таких відгуків не розглядають склад капсул, а говорять про БАДах в цілому. Редуксин може викликати алергічні реакції, якщо ви не переносите речовини, які в ньому містяться.

Редуксин посилена формула - відгуки лікарів

Торгова марка Редуксин зареєстрована тільки в Росії, тому і всі дослідження даного препарату проводилися тут. На сьогоднішній день ефективність посиленого Редуксина клінічно так і не доведена. Нетривалі експерименти впливу КЛК на відсоток жиру в організмі показали, що при відсутності занять спортом кислота абсолютно марна для вашої фігури. КЛК беруть спортсмени і бодібілдери, так як речовина діє лише при особливих комплексах навантажень.

Дія витяжок з ямсу доведено, що ці речовини пригнічують апетит і роблять почуття ситості більш тривалим. Ефективність посиленого Редуксина, на думку дослідників, пов'язана саме з цими компонентами. Людина не хоче їсти і з'їдає менше, це і стає причиною його схуднення.

Редуксин лайт посилена формула, відгуки тих, що худнуть про який частіше позитивні, у лікарів не викликає такого захоплення. Дієтологи не препарат прописують як ліки від ожиріння. У дуже огрядних людей КЛК підвищує ризик захворювання на цукровий діабет. Тому посилений Редуксин купують і беруть за своєю ініціативою і переважно ті, хто хоче позбутися від незначної ваги.

Читай також: