Полуничні дні

Розвантажувальні дні дозволяють організму відпочити від щоденної трудомісткої роботи з переробки важкої їжі, а також очиститися і відновити сили.

Дієта - розвантажувальні дні

Багатьом людям важко на довгий час відмовитися від улюбленої їжі, а зберегти здоров'я і красу тіла досить непросто. Розвантажувальні дні дозволяють завжди підтримувати вагу в нормі і, якщо потрібно, легко і просто позбутися від надлишкових кілограмів.

Дієтологи рекомендують цю методику схуднення як альтернативу всім найпопулярнішим методів позбавлення від зайвої ваги. Якщо влаштовувати розвантажувальні дні раз на тиждень протягом декількох місяців і не переїдати в інші дні, можна пристойно схуднути і оздоровити організм. Ефект схуднення буде довгостроковим за рахунок плавного переходу на здоровий тип живлення.

Правильний розвантажувальний день

Щоб провести такий день з максимальною користю, необхідно дотримувати деякі правила:

 • Розвантажувальний день повинен проводитися системно, наприклад, кожен четвер.
 • Слід чергувати розвантажувальні дні, наприклад, на цьому тижні — яблучний, а на наступній — сирний і т. д.
 • Під час розвантаження організм має потребу у великій кількості води, слід випивати мінімум 2 літри в день.
 • Кількість з'їденої їжі повинно суворо дозувати, 1,5–2 кілограми овочів або фруктів, 500 грам білкових продуктів.
 • Для посилення ефекту напередодні такого дня-вечеря повинна бути легким, але поживним. Наприклад, жменю горіхів, банан і йогурт.
 • Всю їжу розділіть на 6-7 прийомів.
 • У разі сильного голоду можна випити стакан 1% кефіру.
 • Кількість нічного сну потрібно збільшити, а також корисно буде подрімати годинку в обід.
 • Розвантажувальний день рекомендується проводити в домашніх умовах.

Розвантажувальні дні: результати

Для багатьох розвантажувальні дні стали обов'язковим правилом підтримки форми тіла і здоров'я. Систематична розвантаження гарантує підвищення життєвого тонусу і повертає організму втрачені сили. Зайва вага йде поступово, роблячи процес схуднення природним.

Основною проблемою та недоліком ефективних розвантажувальних днів є суворе меню, що потребує великої наполегливості та витримки. Але результати повністю виправдовують витрачені сили.


Найефективніший розвантажувальний день

Одним з найпоширеніших і ефективних розвантажувальних днів є полуничний.

Полуниця — королева ягід, ідеальний фрукт для втрати і коригування ваги, підвищує обмін речовин, знижує апетит і нормалізує кількість цукру в крові. Як і більшість рослинних продуктів, полуниця містить велику кількість клітковини, що сприяє стимуляції перистальтики кишечника. Завдяки цьому поліпшується колір обличчя і шкіри, вона стає більш чистою і пружною.

Вчені у своїх дослідженнях відзначають, що завдяки частому вживанню полуниці сповільнюється ріст ракових клітин, знижується ризик захворювань серця, знижується високий кров'яний тиск. Також полуниця багата антиоксидантами, корисними мінералами, фосфором, калієм, залізом і ін

З'їдаючи 1,5 кг полуниці в день, за добу реально позбутися від 0,7–1 кг зайвої ваги. Останній прийом цього фрукта повинен бути не пізніше, ніж за 4 години до сну, допускаються трав'яні чаї і вода.

Варіанти полуничних розвантажувальних днів:

 1. Протягом дня слід вживати тільки свіжу полуницю в кількості до 1,5 кг. Також дозволяється вживання будь-якої кількості води і трав'яних відварів.
 2. Цей варіант харчування більш щадний. В раціон входять дня 1 кг полуниці, 1 літр нежирного молока і 200 грам сиру. Можна приготувати молочний коктейль і пити несолодкий чай з трав.
 3. Такий же, як і перший, але включає в себе лимонну воду. Приготувати її дуже просто: на 250 мл чистої води потрібно додати 6 крапель лимона.

Полуничні розвантажувальні дні, відгуки

Перед тим, як організувати полуничний розвантажувальний день, слід пам'ятати, що полуниця - сильний алерген. Схильним до алергії людям необхідно обережно вживати цю ягоду. Перед першим прийомом їжі краще підготувати шлунок до полуничної трапези і за півгодини випити склянку води.

Розвантажувальні дні на полуниці — унікальний спосіб поправити здоров'я, відновити життєві сили, а також легко і смачно скинути зайву вагу.

Читай також: