Орсотен: відгуки

Популярний препарат Орсотен відгуки худнуть збирає найбільш неоднозначні. Далі ми розповімо про реальних результатах дії ліків і думці покупців про нього. У висновку ви знайдете відгуки про препарат лікарів і дієтологів.

Орсотен - відгуки тих, що худнуть 2014, ціна

У гонитві за ідеальними формами дівчата і жінки здатні пробувати все нові засоби схуднення. Але і чоловіки, стурбовані своєю вагою, звертають свій погляд на Орсотен. Відгуки худнуть 2014 року про Орсотене розділилися на позитивні і негативні.

Таблетки випускає російський філія відомої словенської компанії KRKA. Тому вартість Орсотена вітчизняного виробництва значно поступається ціною його аналога - швейцарського Ксеникала. Це, мабуть, головна причина такого ажіотажу навколо препарату Орсотен. Відгуки худнуть, ціна для яких стала перевагою даних таблеток, зосереджені на низькій вартості ліків та його ефективному дії при великому надмірній вазі. Так, люди з ожирінням 1 ступеня або предожирением втрачають до 5 кг за місяць. Такі результати досягаються лише в разі дотримання низькокалорійної дієти і зміни способу життя.

У середньому худнуть скидають всього 1-2 кг на місяць. Цей факт викликав невдоволення тих, хто вважав, що чарівна топка жиру почалася з моменту, коли він придбав таблетки для схуднення Орсотен. Відгуки негативного характеру формуються ще і навколо побічних ефектів капсул. До головних болів і періодичних збоїв у травленні сучасна людина вже звик, тому ці прояви прийому Орсотена багато критики не викликали. А ось нетримання калу - вельми неприємний доважок до препарату для схуднення. Орсотен блокує здатність організму засвоювати жири, тому до мимовільної дефекації додається ще і безконтрольний висновок жирових мас з організму.

Орсотен Слім - відгуки тих, що худнуть 2014, ціна

Орсотен Слім є аналогом Орсотена. Він містить удвічі менше основної діючої речовини - орлістату. Тому Орсотен Слім для схуднення відгуки має більш позитивні. Менша доза орлістату надає і меншу дію на організм. В результаті схуднення за даний препаратом відбувається ще повільніше. Для більш успішного зниження маси слід дотримуватися дієти і займатися спортом.

Орсотен Слім є полегшеною версією препарату Орсотен. Ціна, відгуки про яку переважно хороші, досягає 1800 рублів за упаковку в 84 капсули, в той час як сам Орсотен можна придбати за вартістю до 2500 рублів за таку ж таки пачку.

Орсотен - відгуки лікарів

Лікарі насамперед звертають увагу споживачів на те, що Орсотен не є БАДом. Це лікарський препарат, який розроблений в першу чергу для лікування ожиріння.

Лікарі рекомендують обов'язкову консультацію перед тим, як почати приймати Орсотен і Орсотен Слім. Відгуки медиків про препарат здебільшого позитивні. Лікарі виділяють Орсотен серед інших таблеток подібного штибу. Його перевага полягає в тому, що препарат діє тільки в шлунку і кишечнику, а значить майже не потрапляє в кров та інші органи. Всі побічні ефекти зведені до тих чи інших розладів травлення і виводить систем. Орсотен також не накопичується в організмі і практично не має протипоказань до вживання.

Орсотен таблетки - відгуки дієтологів

Орсотен і Орсотен Слім - ліки проти ожиріння. Тому вони показані людям з ІМТ вище 25 і ожирінням різних стадій. Якщо у вас до 15 зайвих кілограмів, приймати ці ліки не варто.

Просто прийом Орсотена не призведе до магічного схудненню. Навіть ожиріння ніколи не лікується одними таблетками. Терапія являє собою комплекс із спеціальної низкоуглеводной дієти, фізичних навантажень, зміни способу життя і вже тільки потім - коштів медицини. Тому якщо ви все-таки впевнені в тому, що у вас більше 15 кг зайвої ваги і лікування вам необхідно, повністю перегляньте свій режим харчування, харчові пристрасті і фізичну активність.

Одні дієтологи не рекомендують, а інші, навпаки, прописують в якості лікування Орсотен і Орсотен Слім. Відгуки, ціна, набір позитивних і побічних ефектів - все це робить Орсотен досить неоднозначним препаратом на ринку ліків для схуднення.

Читай також: