Орсотен слім

Спосіб життя багатьох людей неминуче призводить до жирових складок на тілі. Мінімальна активність протягом дня, переїдання – і вже через декілька місяців з'являються перші ознаки ожиріння і різних захворювань.

Щоб убезпечити своє здоров'я і швидше налагодити спосіб життя, експерти винайшли ефективний препарат Орсотен Слім. Він допомагає боротися із зайвими кілограмами, навіть якщо на протязі усього дня людина витрачає менше енергії, ніж отримує її від прийомів їжі.

Однак подібні препарати – не панацея, а лише помічник у комплексній боротьбі за гарне тіло. Для досягнення найкращого результату слід доповнити препарат збалансованим харчуванням та спортивними навантаженнями.

Орсотен Слім: інструкція

Даний препарат затребуваний серед тих, хто худне завдяки своєму ефективному складу. Найбільшу цінність представляє речовину Орлістат. Саме за рахунок його дії можна позбутися зайвої ваги.

В інструкції сказано, що таке речовина виписують людям, які страждають ожирінням. Їх індекс маси тіла повинен перевищувати 28 кг/м2. Тоді медики пропонують в комплексі з фізичними вправами і дієтою застосовувати Орсотен Слім для схуднення.

Відгуки худнуть говорять про позитивний вплив препарату, якщо пити капсули (по 60 мг) 3 рази на день. Завдяки цьому при наступному прийомі їжі приблизно 25% надходить жиру вже не всмоктується організмом.

Як працюють таблетки для схуднення Орсотен Слім?

Речовина Орлістат, яке є «серцем» препарату, в шлунково-кишковому тракті не дозволяє жирів розщеплюватися. Тому вони виходять з організму у тому ж вигляді, в якому і вчинили.

Завдяки цьому штучним шляхом знижується калорійність спожитих страв – і людина худне. Експерти стверджують, що регулярне застосування препарату дозволяє позбутися навіть від тяжкої форми ожиріння.

Що краще купити: Орсотен Слім або Орсотен?

В аптеках зустрічаються два різновиди препарату. В одному з них є приставка Слім.

Чим же вони відрізняються?

Орсотен може призначити лише лікар при ожирінні. Його відпускають за рецептом, оскільки він має подвоєну дозу речовини Орлістат в одній капсулі (120 мг).

В цей же час його аналог з приставкою Слім можна придбати без рецепта. У капсулі буде перебувати 60 мг активної речовини.

Протипоказання: Орсотен Слім для схуднення

Будь-який медичний препарат має свої протипоказання. В даному випадку його не можна застосовувати вагітним жінкам, дітям до 18 років, людям, які страждають хворобами жовчовивідних шляхів, печінки, цукровим діабетом, артеріальною гіпертензією.

Також не можна збільшувати дозу і приймати таблетки разом з алкоголем. Та краще відразу отримати консультацію терапевта.

Таблетки Орсотен Слім: можливі побічні дії

Навіть якщо препарат вам підходить, його не можна приймати більше одного місяця. Інакше є ризик розвитку побічних ефектів.

Найчастіше вони пов'язані з порушенням роботи шлунково-кишкового тракту. Зокрема, худнуть можуть помітити рідкий стілець, біль в зоні живота, виділення газів, часту дефекацію.

Крім того, можлива висипка на шкірі, свербіж, кропив'янка, набряки на тілі.

Якщо які-небудь побічні дії проявилися, слід обов'язково звернутися до лікаря.

Орсотен Слім: ціна

Серед препаратів, які сприяють зниженню ваги, цей варіант – один з найбільш доступних. За упаковку 84 капсули потрібно буде заплатити близько 1800 рублів.

Скільки часу доведеться пити препарат, залежить від кількості зайвих кілограм. Кожен окремий випадок слід обговорити з лікарем.

Аналоги Орсотен Слім: відгуки тих, що худнуть 2014

Якщо в аптеці даного препарату немає в наявності, медики рекомендують досить ефективний аналог. У його складі також є Орлістат.

Мова йде про Ксеникале. Однак при покупці таблеток варто звернути увагу на те, скільки саме активної речовини міститься в одній капсулі.

Орсотен Слім: відгуки тих, що худнуть

Досить тривалий час цей препарат тримається серед лідерів медикаментів такого напрямку. Багато тих, що худнуть відзначають його високу ефективність.

Найчастіше жінки говорять про скидання до 7 зайвих кг протягом місяця.

Але практично всі любительки Орсотен Слім, відгуки залишають з побажаннями поєднувати прийом препарату і фізичні навантаження. Тоді результат буде ще більш явним.

Що стосується побічних ефектів, деякі худнуть помітили їх лише з тієї причини, що в своєму раціоні не знизили кількість споживаних жирів. Вони продовжували налягати на висококалорійні страви.

Медики також сходяться на думці, що застосування Орсотен Слім слід обов'язково поєднувати з активним способом життя.

Читай також: