Молочна дієта

Ідеальна фігура за тиждень - реальність. Домогтися результату за короткий термін допоможе молоко. Молоко - доступне і смачне засіб для схуднення.

Існує 5 різних молочних дієт. Чотири з них спрямовані на схуднення. П'ята – на збільшення ваги. Інформація про дієти дозволить вибрати найбільш підходящу для досягнення результату.

Радикальна молочна дієта для схуднення

Радикальна дієта може бути небезпечною, тому використовувати її можна повністю здоровим людям. План дієти передбачає виключення з раціону їжі, вживати можна лише молоко. Тривалість дієти – один тиждень. Протягом тижня фізична/силова активність повинна бути зведена до мінімуму (тіла нізвідки буде брати енергію). Один день дієти - мінус один кілограм зайвої ваги.

Дієта на молочних продуктах

Раціон при дотриманні дієти залишається колишнім: сніданок, обід і вечерю. Забороненої їжі і підрахунку калорій немає. З кожним прийомом їжі ви випиваєте склянку молока – це вся дієта. Якщо захочеться перекусити протягом дня випивайте склянку молока. Фізичне навантаження при дотриманні дієти повинні скласти від 30 хвилин в день.

Молочно-рослинна дієта 24/700

В меню дієти входять свіжі овочі і фрукти, пісна риба раз в день і 700 грамів нежирного молока в добу. Жирність молока може бути від 1 до 4%. Є кілька умов рослинно-молочної дієти: молоко вживати рівно через 24 години і тренуватися не менше 20 хвилин в день. Заняття гімнастикою по 30 хвилин в день збільшать рівень кальцію в м'язах, що приведе до підвищення їх тонусу. М'язи в тонусі споживають більше енергії, що сприяє спалюванню жиру.

Бананово-молочна дієта

План дієти короткий і становить три-чотири дні в залежності від кількості кілограмів, які ви хочете скинути. Банани багаті клітковиною, вітамінами і мінералами. На відміну від радикальної дієти, молочно-банановий не відбивається негативно на самопочуття і здоров'я. Це смачна і ситна молочна дієта, меню передбачає вживання до восьми середніх бананів в день і необмежену кількість нежирного молока. Почуття голоду не буде вас переслідувати. Знежирене молоко вживати не можна, в ньому практично нульова харчова цінність. Таким чином, ви скиньте 1 кг за один день. Фізичне навантаження вітається, підтримання м'язів в тонусі дозволить не набрати швидко втрачені кілограми.

Молочна дієта: меню для збільшення ваги

Вживання 3-х літрів незбираного молока призведе до швидкого набору ваги за рахунок збільшення м'язової маси та/або жирової тканини. При інтенсивних навантаженнях з великою вагою відбувається збільшення об'єму м'язів. При відсутності тренувань відбувається набір жирового прошарку. Ця дієта при раку молочної залози неприпустима, велика кількість гормонів естрогенів у незбираному молоці провокує прискорений розвиток пухлини, провокує появу нових пухлин у молочних залозах. Це смачна і проста молочна дієта, відгуки про неї можна почути від бодібілдерів і любителів «підкачатися» в залі.

Читай також: