Мексиканська дієта

Іноді в житті кожної жінки відбуваються такі події, заради яких просто необхідно схуднути швидко. Це може бути весілля, день народження, корпоратив або зустріч випускників, коли хочеться виглядати особливо красивою і впевненою в собі. У таких випадках може допомогти тільки експрес-дієта.

Як швидко схуднути за допомогою експрес-дієти?

Суть всіх експрес-дієт полягає в різкому обмеженні споживаної їжі. Більшість з них пропонує добовий раціон, калорійність якої становить менше половини щоденної норми. Саме тому експрес-дієти часто дозволяють скинути кілька кілограмів зайвої ваги менше, ніж за тиждень. Такий спосіб схуднення стає досить великим стресом для організму, тому вдаватися до нього можуть тільки люди, впевнені у своєму здоров'ї.

У тому випадку, якщо стан здоров'я і наявність міцної сили волі дозволяють витримати тимчасовий голод, залишається тільки вибрати найбільш привабливу дієту і результати не забаряться.

Мексиканська дієта для схуднення

Мексиканська дієта розрахована на 4 дні. За цей час можна втратити близько 2-3 кг. Меню дієти досить суворе. Всі компоненти мексиканської дієти ретельно продумані, тому для досягнення хороших результатів замінювати, доповнювати або пропускати прийоми їжі категорично не рекомендується. Будь-яке порушення може призвести до збою всього механізму схуднення.

Перший день

Сніданок: чашка натуральної кави, апельсин і 2 яйця, зварені круто

Обід: 10 чорносливин, попередньо розмочені в теплій воді

Вечеря: апельсин і зварене круто яйце

Другий день

Сніданок: чашка натуральної кави і 100 грам нежирного сиру

Обід: апельсин і зварене круто яйце

Вечеря: груша і стакан молока

Третій день

Сніданок: чашка чаю

Обід: 100 грам нежирного сиру, огірок і помідор

Вечеря: склянка молока

Четвертий день

Сніданок: мюслі з молоком

Обід: огірок і помідор

Вечеря: 2 апельсина

Чисту воду під час дієти можна пити без обмежень. При цьому рекомендується випивати не менше 2 л води в добу. Чай і кава, зазначені в меню дієти слід пити без цукру і молока.

Оскільки мексиканська дієта відноситься до суворих «голодним» систем, вдаватися до неї слід не частіше, ніж раз на місяць.

Легко схуднути без шкоди для здоров'я. Поради та рекомендації

Тим, хто вирішив худнути за допомогою експрес-дієти, слід пам'ятати, що під час таких суворих обмежень харчування не слід навантажувати себе фізичними вправами. Також необхідно уважно прислухатися до свого організму. При будь погіршення самопочуття дієту слід припинити.

Після закінчення дієти виходити з неї необхідно плавно, інакше весь скинутий вага може повернутися в протягом пари днів. Припиняючи дієту, не потрібно накидатися на жирну, солодку і висококалорійну їжу. Меню потрібно розширювати поступово, віддаючи перевагу корисним дієтичних продуктів.

Завдяки тому, що обсяг шлунка під час експрес-дієт скорочується, привчити його до помірного харчування буде набагато простіше. Тому при правильному підході результат такого схуднення можна зберегти надовго.

Читай також: