Енерджі дієт

Енерджі дієт - це спеціальне харчування від компанії NL International, яке приходить на повну або часткову заміну нашого звичайного харчування. Аналогів Энедржи Дієт за кількістю необхідних організму вітамінів і мікроелементів серед продуктів натурального походження - ні. Для чого це потрібно і чи потрібно взагалі, ви дізнаєтеся з матеріалу нашій статті.

Енерджі дієт - що це таке?

Енерджі дієт, а також Energy Diet або ED - це ціла система живлення або окремі продукти та добавки до їжі. Компанія NL International займається розробкою правильного харчування з 2003 року. За цей час їх продукція пройшла кілька стадій поліпшень, і сьогодні на ринку вам пропонують четверте покоління їжі Енерджі дієт. Офіційний сайт компанії називає свій товар повноцінним замінником звичайної їжі. Для чого нашу їжу взагалі замінювати? ED здатна вирішити 3 найголовніші проблеми харчування.

Бідна їжа

Людство неухильно руйнує природні умови, в яких протягом мільйонів років існували всі живі організми. Споживаючи сьогодні рослинну і тваринну їжу, ми вже не отримуємо того набору важливих для організму речовин, яким вона володіла раніше. Їжа стала бідною, -заявляє NL International. Знадобиться колосальну кількість однієї і тієї ж їжі - літри молока, кілограми овочів, щоб хоч якось заповнити в людському тілі потрібний запас вітамінів і мікроелементів.

Страшна їжа

У гонитві за заробітком виробники продуктів роблять їжу все більш шкідливою і навіть небезпечною, - стверджують розробники Енерджі дієти. Шкода сучасної їжі часто переважує її користь. Ми їмо консерванти та добавки, штучні підсилювачі смаків і барвники.

Харчові звички

Життя людей сповнене фізичними й емоційними стресами. Часу все менше, проблем все більше. Все це захоплює людину в полон і змушує його шукати способи розслабитися. Один з найбільш доступних способів - смачно поїсти. Ми перетворили їжу в непотрібний культ. Розтягнуті шлунки вимагають все більше шкідливою, важкої їжі, і ми віримо, що отримуємо від неї задоволення.

Склад Енерджі дієт

Природа подарувала нам безліч смачної та корисної їжі, але вона так і не створила продукту, який був би повноцінний за кількістю поживних речовин, вітамінів і мінералів. Такий продукт придуманий і розроблений компанією NL International, і це - Енерджі дієт. Сайт компанії називає свій товар ідеальною їжею. Адже в невеликій порції в 200 калорій містяться білки рослинного та тваринного походження, всі незамінні амінокислоти, рослинні жири, швидкі і повільні вуглеводи в правильних пропорціях, клітковина, 11 вітамінів та 12 мінералів. Ваше тіло отримає харчування, оздоровлення і очищення. Енерджі дієт всього в одній порції містить корисні речовини, рівні 1 кг сиру, 2,5 кг свіжих яблук, 3 літрів молока, які за раз вжити просто неможливо.

По завіреннях компанії, програма Енерджі дієт допоможе вам отримати правильну добову норму всіх потрібних людині речовин, покращує травлення, прискорить метаболізм, знизить тягу до шкідливих продуктів (майонезу, консервів, рафінованому цукру), скоректує в потрібну сторону ваш вагу.

Кому необхідно харчування Енерджі дієт

Програма ED розрахована на різні групи людей. Це школярі та студенти, яким необхідний повний набір вітамінів для поліпшення розумової діяльності. Це і діти, ріст, фізичний та розумовий розвиток яких неможливо без збалансованого харчування. Це і люди похилого віку, для яких Енерджі дієт - спосіб справжнього омолодження та оздоровлення.

Компанія NL International рекомендує свою продукцію будь-якій людині, яка хоче виглядати і відчувати себе молодим, здоровим, щасливим.

Програми Енерджі дієт

Програма "Баланс харчування"

"Баланс харчування" - це система збалансованого триразового харчування, при якому хоча б один прийом їжі становить продукт ED. Компанія-розробник на своєму сайті пропонує детальну схему такого харчування і призводить рекомендації до вживання свого продукту, так і до прийому їжі в цілому.

Програма "Спорт"

Програма рекомендує вживання порції Енерджі дієт через 2 години після тренування. Їжа ED багата усіма потрібними амінокислотами, тому використання її в якості добавки до їжі призведе до зростання м'язової маси.

Програма "Корекція ваги"

  1. Програма "Старт" спрямована на схуднення. Енерджі дієт пропонує чітку систему, розраховану на 5 днів, яка запустить процес спалювання жиру.
  2. Програма "Закріплення результату" триває до 4 тижнів. Її раціон більш різноманітний, ніж під час "Старту", але дана система також спрямована на скидання кілограмів.
  3. Програма "Контроль" навчить вас вести моніторинг за вагою і їжею, яку ви споживаєте, і завершить процес схуднення.
  4. Програма "Плюс" коригує у вас недолік ваги.

Енерджі дієт - як купити

Замовити будь-яку продукцію ED ви зможете на сайті компанії, а також через офіційних посередників. Доставка здійснюється кур'єром в Москві і поштою в інші міста Росії. На сайті ви зможете створити особистий офіс Енерджі дієт, де зможете контролювати всі свої замовлення, а також накопичувати бонусні знижки на наступні покупки.

Енерджі дієт - як приймати

На офіційному сайті NL International ви знайдете всю інформацію про програму Енерджі дієт, фото продуктів і способи їх приготування. Всі страви ED прості в приготуванні і не вимагають багато часу для цього. Серед продуктів компанії кілька видів сніданків, обідів, вечерь, десертів, а також спеціальні коктейлі для схуднення і набору м'язової маси. Це супи, омлет, хліб, пюре, каші, крем-брюле і безліч інших смачних страв.

Пропонуємо вашій увазі офіційне відео Енерджі дієт програми від компанії NL International.

Читай також: