Дієта Палажки

Є безліч причин для схуднення таких, як поліпшення самопочуття, підвищення самооцінки, поліпшення сексуальних відносин з партнером. Є також маса способів схуднення. Тільки прислухаючись до власного організму, захищаючи його від препаратів, здатних завдати йому шкоди, можливо правильно вибрати спосіб схуднення і отримати такий бажаний бонус – красиве відображення в дзеркалі.

Гречана дієта Палажки 2015

Як схудла Пелагея, дієта, правда і брехня

Сьогодні інтернет-видання рясніють всілякими дієтами і препаратами для схуднення. Ми звикли довіряти в цьому питанні відомим особистостям. Самі ж знаменитості часто не мають до пропонованих препаратів ніякого відношення. У своїх інтерв'ю, які селебріті викладають в мережу, вони розповідають всю правду про те, «як схудла Гузєєва», «як скинула вагу Бородіна», «на якій дієті сиділа Пелагея», «як худне Надія Грановська» та інші подібні домисли. Від імені зірок в мережі з легкістю поширюються небезпечні для життя таблетки з глистами, ефедрином, сибутраміном і т. д.

+Як схудла Пелагея, 2015, дієта

Не так давно на Першому вийшов новий сезон програми «Голос». Глядачі третього сезону були вражені тим, як схудла співачка Пелагея, дієта якої залишалася в секреті і викликала безліч чуток і домислів. Багато приписували дівчині використання сумнівних препаратів. Відповідь на питання: «На якій дієті схудла Пелагея?», - досить простий. Схуднути співачці допомогли регулярні помірні фізичні навантаження і здорове збалансоване харчування.

Дієта Палажки 2015

Обідаючи в перервах між зйомками, співачка вибирала в їдальні гречану кашу та салат – єдині нежирні страви в цьому закладі. Ось власне і вся дієта від Палажки для ледачих. Слід також зауважити, що співачка регулярно відвідує спортзал. В інтерв'ю, яке Ханова дала Першому каналу, вона не тільки розповідає «яка дієта у Палажки», але і викриває шахраїв, які продають від її імені всілякі Бади, креми і гелі для схуднення. Про те, як Пелагея схудла на гречаній дієті, краще дізнатися з її інтерв'ю, в якому співачка пообіцяла судитися з усіма шахраями, використовують її ім'я.

Дієта Палажки для схуднення

Найпопулярнішою гречаної дієти є монодієта, адже виключаючи з вживання практично всі звичні продукти, крім одного чи двох, можна добитися швидких результатів. Але так звана «дієта Палажки на гречці» не є монодієтою. Співачка не виключає з раціону нежирне м'ясо і рибу, приготовлені на пару, овочі і фрукти. Це - реальна дієта Палажки, не викликає в організмі стрес і не веде до негативних наслідків. До вибору дієти треба підходити відповідально, адже ми граємо з власним організмом. Дієта Палажки Хановой не ґрунтується на одній лише гречаної каші. Слід нагадати, що побічними ефектами будь-яких монодієт можуть стати:

 • дисбактеріоз;
 • проблеми зі шкірою;
 • дратівливість;
 • утворення каменів у жовчному міхурі;
 • анемія.

Гречана дієта Палажки, рецепт успіху

Тим, хто свято вірить в ефективність монодієт, таких як гречано-кефірна, слід прислухатися до думки лікарів і здоровому глузду. Будь-яка дієта, як і дієта, на якій сиділа Пелагея, має свої правила:

 • Оптимальний термін гречаної монодієти становить 4 – 7 днів. Монодієта, що триває понад 7 днів, може призвести до незворотних змін в ендокринній системі.
 • Споживання гречаної каші слід звести до стандартним 3 – 4 тарілках в день. Гречана дієта Палажки зовсім не означає вживання в їжу одного продукту в необмежених кількостях.
 • Проміжок між прийомами їжі в годинник неспання повинен становити 3 – 4 години.

Дієта Палажки, меню

Як основа для дієти, гречана крупа хороша тим, що містить білки, амінокислоти, йод, фосфор, магній, калій, залізо і вітаміни групи В. При цьому вміст вуглеводів в гречці порівняно мало. Дієта співачки Палажки передбачає поєднання каші і таких продуктів, як нежирний сир, овочі, нежирне м'ясо. На сніданок до гречаної каші можна додати мед і сухофрукти. На обід до каші можна подати запечені овочі та м'ясо, приготоване на пару. На вечерю кашу можна поєднувати з кефіром.

Дієта Палажки, рецепт приготування гречки

 • 1 стакан гречаної крупи обдати окропом і злити воду;
 • у каструлю з гречкою залити 1,5 склянки окропу;
 • залишити кашу настоюватися на всю ніч, обгорнувши каструлю.

Вживати кашу можна вранці, варити її не обов'язково.

Дієта Палажки, відео

Відео, запропоноване на цій сторінці, розповідає не стільки про те, якої дієти схудла Пелагея, скільки про колосальну користь гречки.

Читай також: