Білайт капсули

Препарат Білайт 96 капсули – альтернатива популярній раніше засобу для схуднення «Ліда». Оскільки попередні таблетки були заборонені через переліку побічних ефектів, китайський виробник удосконалив технологію. Новий препарат виключає минулі недоліки і радує високою ефективністю в зменшенні обсягів стегон, живота і талії.

Варто відзначити, що даний засіб створено виключно для жінок. Виробники особливо рекомендують його тим, хто не може повернути струнку фігуру після вагітності.

«Білайт» капсули для схуднення: як діє складу

Творці препарату гарантують позбавлення від 10 і більше кг протягом місяця. Результат – бажаний для багатьох жінок. Але завдяки чому таблетки діють?

Щоб це зрозуміти, слід вивчити склад препарату. На упаковці значиться кілька компонентів.

  1. Гриб-трутовик. Він збільшує швидкість переробки жиру печінкою. Проте тут відразу варто відзначити, що в Росії цей інгредієнт заборонений з-за токсичності.
  2. Листок лотоса, який у країнах Азії відомий як жарознижуючий засіб. Але виробники роблять акцент на його здатності знижувати вагу тіла. Хоча наукових доказів наявності цих властивостей у рослини немає.
  3. Кокосовидная пориа – сечогінний компонент. Він виводить шлаки і тонізує організм.
  4. Оболонка курячого шлунка - у Білайт 90 капсул входить і цей інгредієнт. Він розчиняє камені, покращує роботу шлунку і кишечника.

Інших компонентів на упаковці не значиться. Склад виглядає цілком природним і безпечним.

Проте деякі експерти стверджують, що така рецептура абсолютно не сприяє схудненню. Тим більше, позбавленню від 10 кг за місяць!

Це означає лише одне – в складі є і інші інгредієнти, про які виробник вирішив не говорити. Варто йому довіряти, вирішувати кожній жінці самостійно, як і те, чи вірити відгуками вже випробували даний препарат.

Переваги капсул «Білайт»: відгуки

Виробник з гордістю відзначає на упаковці, що засіб виготовлено з урахуванням новаторських японських технологій. Компоненти спеціально підбиралися таким чином, щоб при їх взаємодії в організмі жінки нормалізувалися обмінні процеси, а підшкірний жир поступово йшов.

Ще одна перевага Білайт 96 капсул для схуднення – здатність знижувати апетит. Жінки наїдаються невеликими порціями, споживають менше калорій, а тому – знижують вагу.

Дослідження показали, що при регулярному прийомі препарату можна позбутися навіть від 5 кг за тиждень. Зрозуміло, результат буде краще, якщо до пігулок додати збалансоване харчування і фізичні вправи.

Що важливо, препарат очищає організм від шлаків, відновлює внутрішньоклітинну рідину. За рахунок цього жінки позбуваються від набряків і целюліту.

Але і це не всі переваги, якими володіє Білайт 96 капсул. Відгуки худнуть свідчать про те, що препарат сприяє очищенню шкіри від вугрової висипки.

Однак домогтися такого ефекту можна лише в тому випадку, якщо дотримувати певну дієту. Зокрема, прибрати зі свого раціону смажену і жирну їжу. Замість цього є більше овочів і фруктів.

При численних перевагах таблеток у них є і свої негативні сторони.

Недоліки капсул для схуднення «Білайт»: відгуки

Деякі жінки після прийому препарату помітили поява сухості в роті, безсоння, головного болю, гіпертонії і підвищеного потовиділення. Проте всі вони сходяться на думці, що ці ознаки зникають через тиждень.

Тим не менш, лікарі пов'язують побічні ефекти з вмістом в капсулах речовини сибутраміну. У Росії він визнаний токсичним і заборонений у складі ліків.

Як приймати «Білайт» капсули для схуднення (купити для повного курсу)

Якщо ви вирішили домогтися максимального результату, слід пройти весь курс. Для цього знадобиться три упаковки препарату.

Але зверніть увагу на те, що в магазинах вони реалізовуються з різним дозуванням. Зокрема, є Білайт 40 капсул, упаковки на 90 і 72 таблеток.

Виробник рекомендує перші три дні приймати препарат один раз на день перед сніданком. Після цього додати одну капсулу перед обідом. І тільки на восьмий день приймати таблетки три рази в день.

Якщо ви придбали упаковку на 40 капсул, там дозування головного речовини підвищена. Тому протягом дня можна випити максимум дві таблетки.

Капсули «Білайт» купити і приймати: наскільки це безпечно?

Склад має суперечливі думки худнуть і лікарів. Але все-таки безпечно його приймати?

Експерти стверджують, що при дотриманні рекомендованого дозування – не шкідливо. Однак від цих таблеток слід точно відмовитися вагітним і годуючим жінкам. На дітей препарат може впливати негативно.

Де Білайт 96 капсул купити?

В Україні, Росії та Білорусі препарат не отримав сертифікацію, тому реалізовується неофіційно на сторінках інтернет-магазинів. В цей же час, в Казахстані він продається в аптеках, бо отримав схвалення Інституту харчування. Вартість коливається в межах 30 доларів.

В нашій країні можна зустріти більш дешеві аналоги. Однак це – явна підробка.

Як відрізнити оригінал від підробки Білайт 90 капсул: відгуки

Щоб придбати якісний і ефективний засіб для схуднення, зверніть увагу на відмінні особливості оригіналу і підробки.

  1. Вибирайте упаковку з голограмою «Білайт».
  2. Інструкція повинна бути без розлучень і помилок – тільки на казахською та російською мовами.
  3. На оригінальній упаковці "Білайт 90 капсул для схуднення" термін придатності виписаний дрібними цифрами. У підробки позначення виходять за поля, вони – дуже великі.
  4. Всередині упаковки разом з таблетками ви знайдете ліхтарик, сантиметрову стрічку і брелок. Це – подарунки від виробника.
  5. І, зрозуміло, продавець повинен мати сертифікат якості.

Читай також: