Аквааеробіка – відгуки

Аквааеробіку вибирають для схуднення не тільки завдяки ефективності цієї програми. Одне перебування у воді приносить задоволення. А заводна музика, під яку виконуються вправи, наповнює енергією і перетворює заняття веселе хобі.

Аквааеробіка - відгуки та результати

Як і будь-який інший вид спорту, аквааеробіка дає найкращі результати в поєднанні з дієтою. Після тренування у вас, безсумнівно, буде хороший апетит. Цьому сприяє фізичне навантаження, голод викликає і просто перебування у воді. Тому у тих, хто відразу наїдається, результати не такі гарні. Самі худнуть рекомендують протягом півгодини після занять випити води і перекусити фруктами.

Результат схуднення буде залежати від вашого вихідного ваги, харчування та інтенсивності занять аквааеробікою. Відгуки свідчать про втраті 4 кг за місяць для тих, хто відвідував басейн тричі на тиждень. При невеликому надлишку жиру 4 кг жінкам вдавалося скинути за 3 місяці.

Крім схуднення, люди виділяють безліч позитивних сторін водної аеробіки.

  • Вода бадьорить, приводить у тонус як тіло, так і дух. На відміну від звичайного фітнесу, після занять аквааеробікою немає почуття втоми. Навпаки, жінки залишають басейн заряджені енергією та гарним настроєм.
  • Водні процедури ідеально підходять для боротьби з целюлітом. Вже за кілька тижнів тренувань ви помітите, що шкіра проблемних зон розгладилась, зволожилася і стала еластичною.

  • Аквааеробіка допомагає не тільки схуднути, але й скорегувати силует. Якщо ви вибрали індивідуальні тренування, то сміливо обговоріть з інструктором, які зони ви хотіли б змоделювати.
  • Заняття в басейні покращують здоров'я. Це відзначають у своїх коментарях всі без винятку. Багато жінок, навіть скинувши зайву вагу, продовжує ходити на тренування. Вправи у воді загартовують, зміцнюють імунітет, серцево-судинну і дихальну системи, виправляють поставу, нормалізують сон, прискорюють метаболізм, допомагають відновитися після операцій і травм.

Аквааеробіка для схуднення - відгуки фахівців

Тренери з аквааеробіки називають цей вид аеробіки найоптимальнішим варіантом для схуднення. Багато жінок соромляться своєї повноти, тому бояться відвідувати тренажерний зал. До того ж, заняття фітнесом виснажують і можуть виявитися не під силу людям, далеким від спорту.

Аквааеробікою може займатися людина з будь-якою фізичною підготовкою і навіть без неї - заявляють інструктори. Під час вправ, незважаючи на велике навантаження, вам не буде заважати піт, так як вода миттєво охолоджує організм. Ви можете викластися на всі сто відсотків, але після тренування не відчуєте напруги або болі в м'язах.

Для того щоб отримати оздоровчий ефект від процедур, підтримувати свою вагу і тіло в тонусі, достатньо одного відвідування басейну в тиждень. Для схуднення тренери рекомендують займатися хоча б 2 рази, а ще краще - тричі на тиждень.

Дотримуватися строгої дієти в період тренувань не можна, так як для якісного виконання вправ необхідна енергія, а отримати її можна тільки з їжі. Для оптимізації жіросжіганія і очищення організму від продуктів розпаду жирових клітин випивайте 1,5-2 л води в день.

Рецепти Дюкану.
Кілька корисних рецептів для схуднення.
Правила здорового харчування. Детальніше>>

Аквааеробіка - відгуки, фото схудлих

Дивлячись на фото жінок, схудлих завдяки аквааеробіки, можна помітити, що під час водних процедур йде не тільки жирова маса. Тіло поступово стає щільніше, ростуть і зміцнюються м'язи. У підсумку ви отримуєте не те в'яле тіло, яке стає результатом жорстких обмежень в їжі, а дійсно ефектну фігуру.

Аквааеробіка для схуднення - відгуки, фото, протипоказання

Маленькі діти, люди похилого віку та вагітні жінки повинні займатися тільки з інструктором. В цю групу входять і люди, які проходять відновлення після травм і операцій. Схильність до судорог та алергічних реакцій, астма, перенесений серцевий напад також є причиною для постійного контролю фахівця під час тренування.

Читай також: